GALAXY ACTING STUDIO aj v tomto roku organizuje

LETNÉ HERECKÉ KURZY

RESERVÉ Zarezervuj si miesto na kurze ešte dnes
Tento kurz je určený pre pre tých, ktorí si chcú osvojiť základy hereckej práce, získať skúsenosti s hraním pred kamerou, alebo sa pripraviť na štúdium herectva na VŠMU, alebo konzervatóriách. Predovšetkým však pre tých, ktorí si chcú splniť svoj sen a skúsiť to.

Mnohí z absolventov kurzov už majú herecké príležitosti za sebou, a viacerí študujú na školách, alebo skúsenosti získané na kurzoch zúročujú na iné aktiviti, ako napríklad najsledovanejší slovenský youtuber GOGO.

O to, aby ste sa naučili čo najviac sa stará tým profesionálnych hercov a pedagogov z Vysokej školy múzických umení a konzervatória.

Výučba pozostáva z hereckej tvorby, reči, pohybu, práce pred kamerou a nakrúcania spotov. Významnou súčasťou výuky je aj nakrúcanie naskúšaných hereckých akcií, ale aj improvizácií na zadané témy, ich premietanie a hodnotenie predovšetkým z aspektu filmového hereckého prejavu a výrazu.

Tohoročný už 10 ročník hereckých kurzov sa koná v termíne od 30.6.do 6.7 2019 opäť v príjemnom horskom hoteli v Belušských Slatinách. Ubytovanie je zabezpečené v komfortných jednoposteľových a dvojposteľových izbách. Výborná domáca kuchyňa možnosť výberu z troch jedál.

Cena kurzu je 350 EUR. Dnes stačí zaplatiť iba zálohu 100€. Klikni sem: CHCEM LETNÝ HERECKÝ KURZ 2019 Týmto si rezervujete miesto na kurze. Záloha je nevratná a započítava sa do celkovej sumy za kurz.
Zvyšnú sumu 250 € je potrebne zaplatiť do 10.6.2019 a pri platbe uveďte číslo objednávky.

V cene je celodenná výuka , plná penzia, ubytovanie, každovečerný program, pamiatkový spot a vyhotovenie fotografií pre agentúru GALAXY, ktorej členom sa automaticky stávate.
Agentúra Vás ďalej ponúka klientom do televíznych či filmových projektov, samozrejme na základe možností ktoré má.