Milí priatelia,

tak ako každé leto aj v roku 2021 organizuje GALAXY ACTING STUDIO

LETNÉ HERECKÉ KURZY od 1.8 do 6.8. 2021

tentoraz s viacerými zmenami a novinkami.

Kurzy každoročne organizujeme pre tých, ktorí si chcú osvojiť základy hereckej práce, získať skúsenosti z práce pred kamerou, alebo sa pripraviť na štúdium herectva. Ale hlavne overiť si či na to majú. Prihlásiť sa môžu záujemcovia od 10 do 60 rokov . Po absolvovaní kurzu sa stávate automaticky členom agentúry GALAXY, ktorá Vám pomôže otvoriť dvere do sveta filmu,televízie, či reklamy a uplatniť sa v ňom. Odborné vzdelávanie na kurzoch zabezpečujú známe a uznávané herecké, pedagogické a filmové osobnosti.

V tomto roku sa kurzy uskutočnia v prekrásnom prostredí Nízkych Tatier v obci Vyšná Boca, hotel BARBORA. Okrem nádhernej prírody a luxusného ubytovania je tu možnosť aktívne športovať, alebo využiť welnes relax.

CENA KURZU JE 399 EUR

Záloha na kurz je pri prihlásení sa 100 EUR

V cene je okrem výučby zahrnuté komfortné hotelové ubytovanie , celodenná strava, kolektívne športovanie, pobyt v krásnej prírode Nízkych Tatier a vždy výborná partia ľudí,.

V prípade, že sa z akýchkoľvek príčin kurzy nebudú môcť uskutočniť budú finančné prostriedky za zakúpenie kurzu s vianočnou zľavou, alebo záloha na kurz obratom vrátené.

Prihláška na LETNÉ HERECKÉ KURZY

Informácie 0905482585

Náše číslo účtu SK58 0900 0000 0001 7762 0897