Agentúru GALAXY založila v roku 1991 filmová režisérka Eva Štefankovičová, ktorá je aj v súčasnosti výkonnou riaditeľkou.

Ako režisérka natočila niekoľko desiatok krátkometrážnych a celovečerných dokumentov a päť hraných filmov. Agentúra má svoju pobočku v Londýne a v Košiciach.

Agentúra spolupracovala na 15 filmových projektoch USA s filmovými spoločnosťami ako sú Walt Disney,Universal Pictures, 20th Century Fox, DreamWorks SKG, HBO, Hallmark a ine.

Na velkofilmoch ako sú Mierotvorca ( Peacemaker), Dračie Srdce (DragonHeart), DragonHeart 2, Kull Dobyvateľ (Kull the Coqueror), Posledná Légia (Last Legion), Za nepriateľskou líniou (Behind Enemy Lines), Traja Mušketieri (Three Musketeers) a iné.

Spolupracovali sme s takými filmovými hviezdami ako sú George Clooney, Nicole Kidman, Gene Hackman, Owen Wilson, Sir Ben Kingsley, Colin Firth, David Schwimmer, Hank Azaria, Jon Voight, Donald Sutherland, William Hurt, Snoop D.

Spolupracovali sme však aj na mnohých filmoch z slovenskej a českej produkcie /Kolja,Anjel milosrdenstva,Díky za každé nové ráno,Pásla kone na betóne,Na krásnom modrom Dunaji. a iné

Tiež na seriáloch verejnoprávnej televízie (Záchranný systém, Kolonáda, Tajné životy) i na už realizovaných i kontinuálnych projektoch komerčných televízií (Susedia, Rodinné príbehy, Súdna sieň) Spolupracuje s mnohými reklamnými klientami zvučných mien.