Registrácia v agentúre GALAXY je bezplatná.

Zaregistrovať sa môžete vyplnením a zaslaním registračného formuláru na email: galaxycasting@gmail.com . Formulár ( castingový list) je na stiahnutie k dispozícii tu:

  1.  REGISTRAČNÝ FORMULÁR – Castingový list. – formát *.pdf – stiahnúť do počítača, vytlačiť, vyplniť, zoskenovať, ( výborna aplikácia do mobilu na skenovanie je Office Lens : pre Android,   pre iOs Office Lens ) poslať mailom, priložiť dve foto do prílohy.
  2. REGISTRAČNÝ FORMULÁR – Castingový list. – formát *.doc (World) – stianúť do počítača, vyplniť, vložiť dve foto, poslať na email.
  3. REGISTRAČNÝ FORMULÁR – Castingový list. – formát *.odt (OpenOffice) – stianúť do počítača, vyplniť, vložiť dve foto, poslať na email.
  4. REGISTRAČNÝ FORMULÁR – Castingový list. – pre všetkých, čo maju Gmail – kliknite TU, otvorí sa vám formulár na novej stránke, potom kliknite na ,,Súbor,, potom na ,, Vytvoriť kópiu…,, potom na ,,OK,, Vytvorí sa vám kópia castingového listu, tú vyplňte, vložte foto  (nižšie je napísane aké ) a odošlite na galaxycasting@gmail.com

Registrácia je možná priamo v  agentúre a na pobočkách počas zverejnených termínov na našom webe, alebo na facebooku, prípadne po predbežnom telefonickom dohovore s pracovníkmi agentúry, alebo mailom.

Do formuláru, alebo mailu vložte svoju súčasnú kvalitnú fotografiu tváre jedna vážna, jedna s úsmevom.  /nezabúdajte že táto fotografia je prvým kontaktom s vami a preto je veľmi dôležité aby bola kvalitná / a hlavne vyplňte svoje meno, dátum narodenia, adresu, mobilný kontakt, znalosť jazykov, výšku, váhu a herecké skúsenosti.

Prihlásených a vybraných ľudí  následne kontaktujeme/od novorodencov po starých ľudí/ potom rozdeľujeme typologicky do kategórie KOMPARZ a tých, ktorí majú talent, herecké skúsenosti, alebo absolvovali naše herecké prípravné kurzy zaraďujeme do kategórie EPIZODKÁR. V kategórii HEREC sú zaradení profesionálni herci.

KOMPARZ

alebo sa im hovorí aj štatisti, sú ľudia , vhodné typy pre film, televíziu či reklamy, nemajú texty, pohybujú sa na scéne v druhom pláne , alebo v masových scénach.

EPIZODKÁR

je ten, ktorý už dostáva tzv.malú úlohu, kto má herecké skúsenosti, talent, alebo absolvoval naše herecké kurzy. Pri nakrúcaní už dostáva text, alebo sa pohybuje v blízkosti hercov.